leahzavala09 leahzavala09
  • 08-11-2022
  • Mathematics
contestada

A 8 oz jar of peanut butter costs $1.32 – what is the price per ounce?

Respuesta :

Otras preguntas

what is the correct choice bio —————————————
Which sentence most clearly describes genre A. The Story Focuses less on technology than other stories set in the future B. The ability to hear the character's
Simplify the algebraic expression below. 3(x + 7) + 10
Anybody who is very good at social studies? Answer ASAP
when was the declaration of independence published
*GIVING BRAINLIEST* *100 points*
what is 6x 3x 5x 6x simplify
in the year 198 AD, during Chinese achievements in printing and paper manufacture lead to the development of the first the era of the Tang Dynasty. OA written l
Teri goes shopping for some new clothes and then out to lunch with a friend. She spends $32.94 on some shirts, $15.89 for a belt and $19.99 each for two dresses
Adam’s credit card calculates finance charges using the adjusted balance method and a 30-day billing cycle. The table below shows his use of that credit card ov