KrazyKayKitty6301 KrazyKayKitty6301
  • 09-11-2022
  • Business
contestada

Jacob bought 5. 5 pounds of jelly beans for $14. 74. How much would 7. 25 pounds of jelly beans cost, to the nearest cent?.

Respuesta :

Otras preguntas

N criticizing the structuralists' reliance on the method of introspection, william james argued that two people could view the same stimulus quite differently.
what is 5 1/6 minus 1 1/3
You bought a new truck for $18,082.00. if the truck depreciates 20% in the first year, how much will its value decrease?
2s in 6,228 name the value
How to solve -2 = g -9
What is the Spanish word for cat
what part of speech is the sentence “Will the students be able to find the answer by themselves?”
Two samples of the same compound are compared. what does the data represent? sample 1: 24.22 g carbon and 32.00 g oxygen sample 2: 36.22 g carbon and 48.00 g ox
Talk about your neighborhood
Tasha belives that she can rewrite the diffrence 120- 36 as a product of the GCF of the two numbers and another diffrence.Is she correct? Explain your awnser.