mlmoreno208 mlmoreno208
  • 08-12-2022
  • Mathematics
contestada

A deli sells a sandwich spread for $6.40 per pound. How much do
to pay for 24 ounces of the spread?

Respuesta :

Otras preguntas

Pls help pls pls help help me solve this problem
helppp omg so much hw my head hurts so bad grades are due next week in stressed
What were two major causes of why people came to the u.s. in the early 1900s?
ASAP ILL MARK BRAINLIEST!!!!!!!!!!!! When did the climate change in Spain start to become urgent?
What is the function of the cuticle?​
PLEASE PLEASE PLEASE HELP ME PLEASEEEEEE
HEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLPPPPPPPPP ME
Factorise the following expression :​
how to reduce poverty in your community ? PLEASE GIVE 2 WAYS AND EXPLAIN FULLY
Find the measure of the indicated angle. Round to the nearest degree. 21 33