sandramfullardpd5es3
sandramfullardpd5es3 sandramfullardpd5es3
  • 10-08-2018
  • Mathematics
contestada

ANSWER PLZ QUICK AND FAST

ANSWER PLZ QUICK AND FAST class=

Respuesta :

rodriguezeevee
rodriguezeevee rodriguezeevee
  • 10-08-2018

The answer is B because youi just add the 1 magazine, $2.80, and 3 candy bars where the price is c

Answer Link
Аноним Аноним
  • 10-08-2018

2.8 dollars for the magazine and 3c dollars for the candy bars

2.80 + 3c is the answer

Answer Link

Otras preguntas

About ten thousand years ago, climate change began to impact early humans’ lives. How did the climate change?
The ocean and the atmosphere serve as long-term storage areas for carbon and other nutrients. What are these storage areas called?
Explain how to write the rational number 3.21 in the form a/b
Liliana takes 4 breaths per 10 seconds during yoga.At this rate,about how many breaths would liliana take in 2 minutes of yoga
cemistry counting atoms in compounds worksheet#7.0.1
ziggurats were built in the city states of sumer as
Which element of government does the Constitution give full sovereignty to? a. the state legislatures b. the president of the United States c. the Supreme Court
Primary purpose of the Kyoto protocol
What is 5256 divided by 52
a cookie recipe calls of 4 cups of flour to 3 cups of sugar. For each cup of flour that is used, how many cups of sugar are needed