UratazZ
UratazZ UratazZ
  • 08-11-2018
  • Mathematics
contestada

Please help fast
Question is below
v v v v v v

Please help fast Question is below v v v v v v class=

Respuesta :

Amanda833
Amanda833 Amanda833
  • 08-11-2018
They would cost $8.75. If you take out 30% from the original price, that is how much they would be.
Answer Link
LaviLaMonster LaviLaMonster
  • 20-05-2019

Answer:

They would cost $8.75

Answer Link

Otras preguntas

A model train is 6 inches the real train is 42 feet what is the scale factor in inches
Why is the development of agriculture called a revolution? a. Tribal and clan leaders did not want agriculture, but their tribesmen demanded it. b. It was a d
It costs you $1.96 for four pounds of bananas. Write and solve an equation to find the cost of one pound of bananas.
Mari and Jen each work 20 hours a week at different jobs. Mari earns twice as much as Jen. Together they earn $480. How much does each girl earn in a week?
Which of the following people best represents the global spread of US culture through the entertainment industry? John Steinbeck Langston Hughes Marilyn Monroe
How to simplify the expression 8m/12mn? Algebra?
What does the term "Renaissance" mean?
People pave over a large field to build a parking lot. Describe two ways this action will likely affect the water cycle in the local environment
Which of the following is not a characteristic of Fascist governments? a. Single political party b. Racial unity c. Extreme nationalism d. Religious freedom
what do ecologist wear