lay1111
lay1111 lay1111
  • 08-01-2019
  • Mathematics
contestada

The cost of three scarves is $26.25 what is the unit price

Respuesta :

phamk518p7cpwf phamk518p7cpwf
  • 08-01-2019

Answer:

8.75


Step-by-step explanation:


Answer Link
tay6873
tay6873 tay6873
  • 08-01-2019
The unit price is 8.6
Answer Link

Otras preguntas

Most infants are able to crawl an speak a few words by the time they are___ 18 months 10 months 3months
what is free floating dna
on Saturday emily made $950, Emily made 10 times as much on Monday. how much did emily make on Monday?
How could a massive chunk of ice carve out valleys and create lakes?
5+x+(−2)=−8 -- Simplify pls
How to get from 4/12 to 1/10
What system protects internal organs from harmful bacteria
cómo se recoge la recolección del café
What was the reason why the inhabitants of the city of Santiago de los Caballeros left the city ? A. Due to deteriodo of the city because of earthquakes. C. Due
what is the reason jamestown was settled?