During its first year of operations, Connor Company paid $46,750 for direct materials and $19,500 in wages for production workers. Lease payments and utilities on the production facilities amounted to $8,500. General, selling, and administrative expenses were $9,500. The company produced 6,500 units and sold 5,500 units for $16.50 a unit. The average cost to produce one unit is which of the following amounts?a. $11.69
b. $10.10
c. $8.15
d. $12.56