jess448869 jess448869
  • 08-05-2020
  • English
contestada

Neeeeeeeed hellllllppppp

Neeeeeeeed hellllllppppp class=

Respuesta :

teamkamere3 teamkamere3
  • 08-05-2020

The answer is b. Literal Language

Answer Link
Аноним Аноним
  • 08-05-2020

Answer:

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB (literal language !!!!)

Explanation:

HOPE THIS HELPED!!

Answer Link

Otras preguntas

8 kg of potatoes and 5 kg of carrots cost $28 whereas 2 kg of potatoes and 3 kg of arrot cost $11.20.what is the cost of 1 kg of each item
What is the answer for number 3 please?
How did the Kennedy administration know that the Soviet Union was putting ballistic missiles into Cuba
Which is the name for the mixture of chemicals that forms as a gray brown haze in the atmosphere?
How does god communicate himself to us throughout history review?
Which family deployability checklist will prompt you to make sure that you make arrangements for preparation of your family's tax return?
What has higher doses that cause twitching,irritability, panic, heart attack, and death?
Glucose is broken down in most of our cells to form carbon dioxide, oxygen, and the energy currency of the cell called atp. what type of chemical reaction is th
Do you elimination of waste is the primary function of the ____? Large intestine Small intestine Pancreas Esophagus
(A)+(B)=8 I need help for this question please, and thanks. :) 10 pts!!