sharronda
sharronda sharronda
  • 09-06-2020
  • Mathematics
contestada

^ this week, The sparkling water was 4 for $5 , the regular was $1.69

this week The sparkling water was 4 for 5 the regular was 169 class=

Respuesta :

mamasboysjj
mamasboysjj mamasboysjj
  • 09-06-2020
This week you paid $1.25 each because they were on sale for four for $5.

Answer Link

Otras preguntas

Choose the equation that represents a line that passes through points (−1, 2) and (3, 1). A)4x − y = −6 B)x + 4y = 7 C)x − 4y = −9 D)4x + y = 2
Drag each tile to the correct location. Match each description to the correct poetic form. a type of lyrical poem sometimes consists of three stages: lament, pr
What was the goal of the committees of correspondence
Which expression is equivalent to (x^6y^8)^3\x^2y^2
The force of attraction between a star of mass M and a planet of mass m (where т «М) is: ЗЫ? a F where is the angular momentum of the planet and a,b are both po
A boat having a length 3m and breadth 2m is floating on alake. The boat sinks by 1cm when a man gets on it. The massof the man is:​
Examine the following system of inequalities. {y <−1/4x+4 and y>(x+4)^2 Which option shows the graph of the system? Dotted linear inequality shaded above
Angie, a student in an advanced statistics course, was given an algebra test and she scored 80%. Is this an accurate predictor of how well students in the algeb
If the point (a,3) lies on the graph of the equation 5x + y = 8, then a= 1 -1 -7
what is the distance from The sun to Jupiter?