Seudónimo Seudónimo
  • 06-09-2016
  • Mathematics
contestada

the unit rate of $11.49 for 3 packages

the unit rate of 1149 for 3 packages class=

Respuesta :

texaschic101
texaschic101 texaschic101
  • 06-09-2016
11.49/3 = 3.83 per package
Answer Link
Trg3946
Trg3946 Trg3946
  • 06-09-2016
11.49/3=$3.83
3/3=1 package

$3.83 per package
Answer Link

Otras preguntas

bonjour translated into inglish
Which is true about water molecules? A. Water molecules are nonpolar, meaning their charges balance each other out. B. Water molecules are polar, meaning they h
Sarasota 48 pounds of chocolate for a school fundraiser how many ounces of Candy did Sarah sale
Which are lymphocytes?
Why did the Union fail to achieve more success in the west in 1862?
Can someone help? 13= -17+ b/8
I need help with this :///
Genes are sections of DNA that code for a particular trait. Genes are _ ----------------------- Carbohydrates Lipids Proteins Nucleic acids
Find the sum. 46+(−3)
A two digit number is four times the sum and three times the product of its digit. Find the number.​