arlanahrobinson10030 arlanahrobinson10030
  • 07-10-2020
  • Mathematics
contestada

Help me please I need this answer

Help me please I need this answer class=

Respuesta :

GerberBaby10
GerberBaby10 GerberBaby10
  • 07-10-2020

Answer:

Point S

Step-by-step explanation:

I have no explanation. I just is

Answer Link

Otras preguntas

Two quarts of ice cream cost $5.48. How much does 1 pint cost?
38 divided by 459.80$?
The table shows a function. Is the function linear or nonlinear? x y – 1 16 8 13 17 11
If a college athlete violates any NCAA rules, do you think they could still be a victim?
when the leaders of the new government took the steps that led to the creation of the first political parties, they expected and wanted party competition to bec
Triangle ABC undergoes a sequence of transformations. 1. Reflection across the line = 1. 2. Dilation by a factor of 2 centered at the origin. What is the result
Match the stimuli to the sensory receptors that respond to them. the smell of freshly baked cookies a person whispering a rainbow outside a window stinky garbag
a box is sliding down a ramp and increasing in speed. the work done by gravity is compared to the work done by friction
An approximate solution to an equation is found using this iterative process. (x₂)³-5 10 and x₁ = -1 Xn+1 = a) (i) Work out the value of x2 (ii) Work out the va
when people deferred to credible experts, cialdini (2008) called this the principle of persuasion