Kehlani77
Kehlani77 Kehlani77
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

the cost of 15 lessons?

the cost of 15 lessons class=

Respuesta :

studyehs studyehs
  • 10-12-2020

Answer:

$150

Step-by-step explanation:

shown on graph when graphed out

Answer Link
ceceeeee91
ceceeeee91 ceceeeee91
  • 10-12-2020
The answer is $150... I hope that helps you :))
Answer Link

Otras preguntas

Can someone help please!:)
TIME REMAINING 45:13 A framed picture hangs from two cords attached to the ceiling. A picture of a picture frame hanging by two cables at the center of the fram
The scale on a map indicates that 1 inch corresponds to an actual distance of 75 miles. Two cities are 5.5 inches apart on the map. What is the actual distance
solve for:− 5 − 6 ≤ 8 − 8 − (show your work)
How did Pericles influence the functioning of Athenian government? A. He expanded direct democracy to new classes of free men. B. He greatly strengthened the au
3. Mother washes clothes every weekend. What is needed to dry her laundry? a. Blower b. Brush C. Conditioner d. Heat Plz this is science
The false spider mite, Brevipalpus phoenicis, has only two chromosomes. Which of the following pieces of evidence would allow you to determine that this animal
solve x in this equation 2x+8x=10x​
Do religion and philosophy conflict with each other?
Was the Children's Crusade successful?