Joaquinmorales4680
Joaquinmorales4680 Joaquinmorales4680
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

A box of little hug fruit barrels cost $3.49 for 20 juice barrels. What is the cost per juice container

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 10-12-2020
0.17 cents if im reading this right
Answer Link
swxq5nm8uc
swxq5nm8uc swxq5nm8uc
  • 10-12-2020

Answer:

.17 cents

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Using the Dewey Decimal System, where would you look for books written in a Romance language by a satirist known as Moliere? A. 840–849 B. 820–829 C. 810–8
ccording to laozi, what does a wise ruler do to maintain order among his people? 1. praises the good 2. empties their minds 3. punishes the weak 4. takes no act
Which statement is TRUE? Feudalism provided no benefits for noblemen during the medieval period. A vassal could buy out his lord. The system of cooperation know
Supreme Court justices are appointed by the president
I am completely lost 3. Three girls are preparing information packets about an upcoming fundraiser event. • Nicole prepared 270 packets in 45 min. • Hillary pr
Why might fitness professionals want to have information for their clients on obtaining adequate sleep? A. Because adequate is as important to fitness as exerc
the method by which a cell's cytoplasm divides is called ____
Carbon dioxide, water and energy are the products of
Mary likes to relax by hiking in the woods, which is also a great way to exercise.
What is one less one and rhymes with sort?