londonck08 londonck08
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

help me with this. i am not smart ..

help me with this i am not smart class=

Respuesta :

savannahbrown89 savannahbrown89
  • 10-12-2020
I’m not that smart... but let me use first as example.. 240 divided by 4
Answer Link
lisa8888999999
lisa8888999999 lisa8888999999
  • 10-12-2020

Answer:

16. 1.7

Step-by-step explanation:

Divide price by quantity

Answer Link

Otras preguntas

school buses use diesel fuel,which is an efficient and clean form of petroleum.One school has 60 buses.Each school bus carries 34 students. if all of the school
4x=4x-3 solve and show work please
which events happend first A.Trenton B.Newyork C.Saratoga
And what stage alcoholism does the drinker face serious health problems
Your new car $28,600. The state sales tax rates is 9%. How much sales tax will you be paying on the car purchase? The State sales tax is $
The sum of three consecutive even integers is 90. Find the Integers.
which of these numbers can be classifies as irrational 1/3 ,square root of 16, 0.73737373... or 0.87546201023....? will give branliest!!!!
Which of the following ideas is about dividing government into legislative, judicial, and executive branches?
Si la llamda no es oye, es qué hay ??
ANSWER ASAP! Read the excerpt from "The Revolt of Mother.". The woman stood for a moment looking after him, then she went out of the barn across a corner of the