lpozo
lpozo lpozo
  • 10-02-2021
  • Mathematics
contestada

Michael buys some items at a grocery store.
4 boxes of cereal at $3.45 per box
1
-1 pounds of oranges at $3.98 per pound
2 gallons of fruit juice at $4.35 per gallon

Respuesta :

4z8k7hmw35 4z8k7hmw35
  • 10-02-2021
What’s the question? How much he paid? 26.48
Answer Link

Otras preguntas

Brainliest if correct
explain the cycle of collecting war debts and reparations
(PLS HELP) How did establishing colonies in Africa help European countries solve social problems in Europe? O Colonies created new markets and customers for man
Pete and Emmy are champion snowboarders Their starring in an upcoming commercial for a national sporting goods store
How did farm practices change in texas after the civil war.
help I'm having trouble in math and i would appreciate it if you guys could help me I'll give brainilist- just pls help
PLEASE HELP THIS IS URGENT PLEASE!!!!!!!!!!! The following steps were used to simplify the expression 4(3 +1/4). 4(3 +1/4) 4 · 3 + 4 · 1/4 12 + 1 13 Which of th
You spent the holidays at a friend's house, you need to write a letter to thank his/her parents for allowing him to spend it there.Write letter in three paragra
I need help with 1-6 pls help
What advice is related to a person’s physical appearance at new job ?