Seudónimo Seudónimo
  • 10-11-2016
  • Mathematics
contestada

I need help with number 19.

I need help with number 19 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 10-11-2016
20 lollipops cost $1.20. How much does one cost? 1.20/20 = 0.06 I think. I hope you get it right!
Answer Link

Otras preguntas

If a president is accused of breaking the 26th amendment that means the present is trying to
Order the steps for Multiplying/Dividing Rational Expressions correctly. Divide out common factors (Math Ninja!). For division, flip the second fraction (KCF).
What is this image of Japanese art? What are the main themes of this piece?
a purchasing clerk has ordered 14 cases of oranges at 24.95 per case . the total cost will be
What were the accomplishments of the early river valley civilization
a quadratic polynomial has a degree of 2 true or false
The central vacuole stores water what would happen to the size of the central vacuole if a plant does not have enough water
Factor the polynomials completely. If the polynomial cannot be factored, write "prime." 4) 144-m^2 5) y^2+24y+144 6) x^4-625 7) 7(a+9)-y(a+9) 8) x^2 +25 9) y^
Also is there anyone in k12 that did Unit 3 test quiz if so text me, btw i was asking cause just wandering Question 19 options: Synthesis Mitosis G1 Interphas
is -20x+27 equal to 18x-(-3x+9)