yayaa7
yayaa7
08-04-2021
Mathematics
contestada
Please answer both of you can
Respuesta :
savannahmtz13
savannahmtz13
08-04-2021
You can put a 1 for the x that is by itself
Answer Link
keyganammons
keyganammons
08-04-2021
Put a 1 for the x that is by itself
Thankssssssss
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 91+ )
Otras preguntas
OBITUARY Your classmate has passed away. His/her family has asked you to write his/her obituary.
A cyclist slows from 15 m/s to 3.0 m/s over a distance of 36 m. How long does this take?
The difference between two positive numbers is 40 and the ratio of these integers is 1:3.Find the integers.
I need help on 10 pleasee
Solve for x can you help please
A 20-pound bag of fertilizer costs $19.60. What is the cost per pound?
The group is high in ___ cohesion, for all the members are personally committed to doing their part to help the group reach its goals.
Help with 4 pleaseee
dake corporation's relevant range of activity is 4,500 units to 8,500 units. when it produces and sells 6,500 units, its average costs per unit are as follows:
in car washing shop car arrives according to the poisson's distribution with a mean rate of 5 cars per hour washing time per car is exponential with a mean of 1