sofiafelton
sofiafelton sofiafelton
  • 06-05-2021
  • Mathematics
contestada

Please help, I’ll mark you brainliest

Please help Ill mark you brainliest class=

Respuesta :

semidarkchoclate
semidarkchoclate semidarkchoclate
  • 06-05-2021

Answer:

20%

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Andi purchased 1/3 pound of cashews for $2.85.What is the cost of 1 pound of cashews.
What will happen if deforestation continue to destroy the green plant on the planet
Theres a picture: What does the variable in an algebraic expression represent?
331 students went on a field trip.six buses were filled and 7 students traveled in cars.how many students were in each bus?
several co-workers carpool to work each day. the daily cost of gas and tolls, $12, is split evenly among the people who carpool that day. the cost per person va
Drag and drop the correct events of the Spanish conquest of the Aztec empire. Events may be used once or not at all. Events in the Spanish Conquest of the Aztec
the combining form referring to paired glands, one of which is located above the kidney
Janice works for a salary of $2,396 per month. She has federal income tax withheld at the rate of 15 percent, Social Security tax at the rate of 6.2 percent, Me
I need some help please! Compare and contrast covalent bonds and ionic bonds.
according to the e m guidelines, what type of information is gathered when obtaining the social history of the patient? And why is it important?​