darkprincess10
darkprincess10 darkprincess10
  • 07-05-2021
  • Mathematics
contestada

$200 for 12 piano lessons

Respuesta :

purplemochi1112
purplemochi1112 purplemochi1112
  • 07-05-2021

Answer: Is the question to find unit price, if it is, the answer is $16.77. Divide 200/12 to get the unit price. Hope this helps and good luck to having a bright future ☀️

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following examples represents a flat character? O A. Delvis remains the fun-loving, goofy neighbor and friend to the main character, Dallas, throug
what the slope of the line perpendicular to y=-1/2x+5
Which detail from the monkeys paw is an example of conflict
F(x)=x-2, find the following
Super Clinics offers one service that has the following annual cost and utilization estimates: Variable cost per visit $10; Annual direct fixed costs $50,000; A
What is the GCF of 96x5 and 64x2?
Which two statements about composite materials are true?
Hello everyone I was wondering if you guys can please help me on this. Sorry for the broken screen or any dirty -ness on the screen.
How many x-intercepts does the graph of y = 2x2 + 5x + 9 have?
Why do pollution and smog often become trapped in Los Angeles and other similar urban areas? a. The combination of temperature inversions (because of being sur