Wasilko Corporation produces and sells one product The budgeted selling price per unit is $114. Budgeted unit sales for February is 9,900 units. Each unit of finished goods requires 6 pounds of raw materials. The raw materials cost $4.00 per pound. The direct labor wage rate is $24.00 per hour. Each unit of finished goods requires 2.4 direct labor-hours. Manufacturing overhead is entirely variable and is $9.00 per direct labor-hour. The variable selling and administrative expense per unit sold is $1.60. The fixed selling and administrative expense per month is $70,000. The estimated net operating income (loss) for February is closest to: