ziumara032506 ziumara032506
  • 07-10-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!! a ring is each a dollar and 4 for 4 dollars. if i decide to buy 10. how much would that cost me?

Respuesta :

cdagone
cdagone cdagone
  • 07-10-2021
It will cost you $10. Please give me brainliest if you found this helpful :)
Answer Link

Otras preguntas

sylvester stallone is known as? fly,sly or eli
which of these is a pro of being a wage earner?
The ratio of hydrogen atoms to oxygen atoms in water is 2:1. If an amount of water contains 341 trillion atoms of oxygen, how many hydrogen atoms are there?
How many milliliters are in 1.2 L ( 1 mL= 0.001 L
Pleassseee answer quickly The side length of a square is s feet. The side length of a second square is 8 feet shorter than the side length of the first square.
if you took 7 hours to mow 4 lawns, then at that rate, how many lawns could be lawns could be mowed in 35 hours? at what rate were lawns being mowed?
help please! I'm going on vacation this weekend and I have a lot of homework can someone please help me with my Spanish
Which person has the best qualifications to write a credible article about the widespread abuse of minimum-wage workers in the fast-food industry? A. A forme
the sugar found in dna is?
one number exceeds the other by 12. the sum of the numbers are 66