mesoaliice
mesoaliice mesoaliice
  • 06-12-2021
  • Mathematics
contestada

easy one for you folks. show work.
who ate more?​

easy one for you folks show workwho ate more class=

Respuesta :

s20709 s20709
  • 06-12-2021
What is the question
Answer Link
imontop imontop
  • 27-12-2021

Answer:

regan ate more than maggie

Answer Link

Otras preguntas

what is a word that has eat and means to say over
This is a multiple choice question. Question: A store is having a 20% off sale. Micheal says that he can find the sale price of an item that has a regular price
Bill and Angie are selling gift baskets at a craft fair. Their costs are $75 for the table and $12 per basket. They sell each basket for $20. How many baskets m
Donald's car gets about 30 miles per gallon. About how many miles can Donald drive on 9.2 gallons of gas? At $3.15 a gallon, about how much would that cost?
Which expression is equivalent to 1/4 (8-6x+12)
A store had a sale on art supplies. The price p of each item was marked down 60%. Which expression represents the new price? A 0.4p C 1.4p B 0.6p D 1.6p
You are dealt one card from a 52-card deck. Find the probability that you are dealt: a numbered card or a spade
on a coordinate grid what is the distance from g 2,8 to h 2,5
Memories of a Memory Have you ever witnessed something amazing, shocking or surprising and found when describing the event that your story seems to change the m
how is solving a problem about constant speed similar to solving a problem about unit price?