xinyanl6
xinyanl6 xinyanl6
  • 07-03-2022
  • Mathematics
contestada

Question is in the picture:

Question is in the picture class=

Respuesta :

kendric23 kendric23
  • 07-03-2022
It’s 25 bc every 2 it goes up 5 dollars
Answer Link
kincaidmadison5
kincaidmadison5 kincaidmadison5
  • 07-03-2022
The anwser would be 30. Since one side is counting by 4s 4,8,10,12 so the other side is counting by 5s 10,15,20,25,30. (Hope this helps!)
Answer Link

Otras preguntas

Donald is thinking of buying a car but is looking at the annual running costs before he makes a purchase These are his costs before adding on petrol and mainte
What is the process of obtaining food for energy?
Cries In didn’t pay attention in class in my lower grades
Help help help please help
Mona is a teacher…….works in a college. (Choose she/her)
Which action taken by the colonists preceded the Intolerable Acts? A. the raid on several storehouses. B. the meeting of colonists at the First Continental Cong
Question 4 2 Points Suppose the total concentration of potassium (K+) in the cell is 10 times less than the concentration of K+ in the extracellular fluid. The
Each student that buys school lunch pays $2.75. The cafeteria typically brings in between $1168.75 and $1438.25. How many students does the cafeteria usually se
Your welcome you better say thank you
Four friends at a party poped 3/4 of a bag of popcorn and only ate half what fraction did they eat