ambam225amber ambam225amber
  • 06-04-2022
  • Mathematics
contestada

A 4-- pounds bag of chocolate bars cost $16.24. What is the unit price

Respuesta :

wonderflower2021
wonderflower2021 wonderflower2021
  • 06-04-2022

Answer:

4.06 i think

Answer Link

Otras preguntas

Why was the Yorktown Battle the turning point of the Revolutionary War???
During the basketball season, Cory made 21 of the 60 baskets she attempted. Krista made 18 of the 45 baskets she attempted. Paula made 17 of the 50 baskets she
Why is niagara river important to the people of the northeast region?
four times a number is at least 2
Add a preposition phrase to the sentence the injured man hobbled
The swelling and bursting of animal cells when placed in a hypotonic solution is called C_ _ _ _ _ _ _ _
the subunits of DNA are nucleotides consisting of what?
Write an algebraic expression for the word expression. the difference of 2 and the product of 3 and k
are mitochondria found in animal cells
I nee help with my french homework