gonzalezrubi850
gonzalezrubi850 gonzalezrubi850
  • 06-05-2022
  • Mathematics
contestada

SOMEONE HELP ME PLEASE!!

SOMEONE HELP ME PLEASE class=

Respuesta :

ranger13martens
ranger13martens ranger13martens
  • 06-05-2022

Answer:

The second one

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

answer in the blank 1. Broken glass jar 2. Food scraps 3. Cooked rice 4. Plastic bags 5. Water​
Please help me solve this problem
10-ounce package of cashews costs $8.11, and a 16-ounce package of cashews costs $12. ​a. What is the cost per ounce for the 10-ounce package of cashews? ​ ​ b.
Which phrase describes the partial meaning of the underlined word in this sentence? A volcano, from its caldera all the way down to its laccoliths and magma cha
Artists use foreshortening and overlapping to create ___________ in a work of art. a. movement c. realism b. depth d. mass
answer if your real ..................................................................
The height of a building is 1383 feet. How long would it take for an object to fall from the top?
select the number that has the greatest magnitude a.-17 b.-1 c.5 d.8
An election is over and a new student body president has been elected. The new president received 3 votes for every vote received by his opponent. The new presi
Multiply (-5)^3 (raised to the third power)