chifvone
chifvone chifvone
  • 10-05-2022
  • Mathematics
contestada

please help this is due today!!!!!!!!!!!!!!!!

please help this is due today class=

Respuesta :

hello228813
hello228813 hello228813
  • 10-05-2022
The answer is G

432 =6 {unit price = total prices = quantity)
=0.72
0.72X5=3.6 [Multiplication]
so the answer is
G
Answer Link

Otras preguntas

Which word set completes the following analogy? Thin : gaunt :: __________:_________
Vera age 70 has isolated systolic hypertension calcium channel blocker dosages for her should be
Lightning travels much faster than thunder so lightning is seen before thunder is heard. Using inductive reasoning and graph if you count 45 s between the light
help me to do this question friends ​
Customer account "numbers" for a certain company consist of 3 letters followed by 2 numbers.Step 1 of 2 : How many different account numbers are possible if rep
I NEED THE ANSWER LIKE RN OR ELSE IM GONNA FAIL Which two actions by a character move the plot forward? 1. Rikki-tikki kills the small snake, Kurait. 2. Chuchu
Match each vocabulary word with its definition. match the items in the left column to the items in the right column. 1 . periodicity unlike charges 2 . shell li
What is the complementary event to drawing a blue marble? (check all that apply) drawing a red marble drawing a green marble drawing a red or green marble not d
______ occurs when idividuals in a group are selected for destruction only because they belong to that group
What is the length of BC in the right triangle below?