RandyTheRedPanda
RandyTheRedPanda RandyTheRedPanda
  • 08-02-2017
  • Mathematics
contestada

What are equivalent ratios to 33:11?

Respuesta :

parkermatthews
parkermatthews parkermatthews
  • 08-02-2017
3:1, 6:2, 9:3, 12:4, 15:5, and it just keeps going!
Answer Link
Аноним Аноним
  • 08-02-2017
What are equivalent ratios to 33:11?

33:11 = 3:1

hope that helps
Answer Link

Otras preguntas

Using the following prices, calculate the unit price to determine how much it would cost for 7 muffins and 14 juice boxes. $7. 74 for 6 muffins $5. 52 for 8 jui
Which of the following ideas did the author develop the LEAST in this article about why you should date your best friend? A why best friends make better romanti
Darrian creates caricatures for an initial fee of $5 then charges $2 each minute it takes him to complete the drawing.Write an equation to match the situation.
*WHOEVER SOLVES THIS RIGHT WILL GET BRAINLIEST* Question: 67-32x=54-34 solve for X.
I remember when the world broke in, To rip apart my soul, For years after that one event,I thought myself not whole, My hours were spent with trying, To fix it
If I place an egg in orange soda will it gain mass or lose mass?
which definition fits the word console
Presented below are selected transactions for Werley Company for 2021. Jan. 1 Received $9,000 scrap value on retirement of machinery that was purchased on Janua
The mood of a piece is: ? The author's tone How the author feels How it makes the audience feel the author's message
Darren got 39 out of the 52 questions correct on a test. What percent of the questions did he get correct?