myflirtjackie
myflirtjackie myflirtjackie
  • 07-03-2017
  • Mathematics
contestada

9 gallons at $1.92 per gallon

Respuesta :

trombonebookworm
trombonebookworm trombonebookworm
  • 07-03-2017
1.92*9=17.28

The total would be $17.28
Answer Link
JasmineRKnipp
JasmineRKnipp JasmineRKnipp
  • 07-03-2017
9*1.92 = 17.28

So 9 gallons would cost $17.28!!!

Answer Link

Otras preguntas

Select the correct answer. Which muscles are included in "los músculos de los hombros?" A. los gemelos B. los abdominales C. los rectos femorales D. los deltoid
b) ¿Qué cantidad de calor se debe aplicar a una barra de plata de 12 kg para que eleve su temperatura de 22°C a 90°C? (3 puntos)
Which was a major cause of tension in Europe during the decade following World War II? 1. formation of Soviet-dominated Communist governments in many Eastern Eu
5. Where did free African Americans in the South most often find work? A. on plantations B. in low-paying jobs C. in government jobs
heyy how ever you are i really need help with this question plssssss
Select two (2): which of the following would DECREASE the rate of reaction? Decreasing the temperature of the reaction vessel Adding a catalyst to the reaction
Which of the following drugs is a selective serotonin reuptake inhibitor used for depression? Select one: a. mirtazapine b. alprazolam C. aripiprazole d. escita
Match the items in the column on the left to the appropriate description from the column on the right. The task is to match the lettered items with the correct
Hello please paki answer po toh thankyouu<33
A solution that is 7.5 percent by mass MgCl2 contains:?