yonina
yonina yonina
  • 07-03-2017
  • Mathematics
contestada

Show all your work plz help now

Show all your work plz help now class=

Respuesta :

fitbit
fitbit fitbit
  • 07-03-2017
1) $3.2
2) $.96
3) $2.5
Answer Link

Otras preguntas

what's the sum of 2/5 and 2/4
what is the unit rate of $1.29 for 20 ounces
What do we call the transfer of goods foods and ideas between the oldworld and the newworld during the 1500
Each of Elsa's notebooks is 3/5 inches wide. If she has 30 inches of space remaining on her bookshelf, how many notebooks will fit?
what is the slope-intercept form for (2, -1) and (4, -6)
Do you think fracking is harmful or helpful explain why was two reasons
The word photosynthesis can be broken down into the words photo and synthesis. What do both words mean by themselves, and how can you apply that to the actual m
Which of these is the part of an atom that contains the protons and neutrons? A. nucleus B. electron C. shell D. orbital
Write an equation of the line that passes through (4,−1) and is parallel to the line y=3x+7. (hint: NOT y=3x-13)
Which represents the cross between two parent plants if one is heterozygous