angelachandler
angelachandler angelachandler
  • 07-03-2017
  • Mathematics
contestada

Please find the right answer for these.

Please find the right answer for these class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 07-03-2017
1) 9
2) 16
3)225
4)196
5)25
6)256

Answer Link
Аноним Аноним
  • 07-03-2017
1)9, 2)16 3)225 4)196 5)25 6)256
Answer Link

Otras preguntas

What does the prefix pre- in preview indicate in the following sentence? The students were able to preview the movie
Mulan- movie guided question
which of the following uses subjective pronouns correctly? A. him and i both tried out for the track te
45 tens is the same as
Help plz if you know this
A certain shampoo is available in two sizes. A 12.6 -ounce bottle costs $2.97 . A 22.8 -ounce bottle costs $4.97 . Find the unit price for each size. Then s
Find the magnitude and direction (in degrees) of the vector: v= 〈-√2/2,-√2/2〉
What character most reflects the Industrial Age and its trials and tribulations? Mr. Bounderby Stephen Rachael Mr. Gradgrind this is about the first part of the
A city zoo borrowed $2,000,000 at simple annual interest to construct a breeding facility. some of the money was borrowed at 6%, some at 7%, and some at 10%. us
Solve the system by elimination... Algebra help?