Madeleine109
Madeleine109 Madeleine109
  • 08-02-2024
  • Mathematics
contestada

omg someone please help me im failing

omg someone please help me im failing class=

Respuesta :

00026067 00026067
  • 08-02-2024

Answer:

graph it on desmos

Step-by-step explanation: if you graph it on demsos u get the anwsr

Answer Link

Otras preguntas

A 3-pound bag of apples costs $5.25. What is the unit price of a pound of apples?
Which statement is true for organisms that are classified in the same genus? A. They are in the same family. B. They are members of the same species. C.
How can organisms create their own energy? Explain your answer.
Who is Rupert Brooke? What's one of his most famous poems?
the organelle that maintains pressure against the cell wall, so that the plant cell keeps it shape is the
What are some of your body's external defenses against pathogens?
The low-_____ areas in a sound wave are called rarefactions. A. period B. frequency C. energy D. density
What is 4/5 of 20.5?
a theme of the myth of cronus is
What literary device is the phrase sword-feast? A- Alliteration B- kenning C- characterization D-Exposition