breannaw000
breannaw000 breannaw000
  • 09-02-2024
  • Mathematics
contestada

20$ every week for 52 weeks how much money

Respuesta :

Otras preguntas

Together maria and serena have $1.20 they want to share the money equally how much money will each girl get
what is the average of 3.29 2.59 4.29 2.50?
Can anyone help me with this, I don’t understand what its asking
If rice costs ​$1.50 per​ kilogram, determine the cost of a pound of rice.
Write a synonym for the word revolutionizes as used in the following sentence from the passage. "Cotton Gin revolutionized the cotton Industry"
Quick! Which statements about the life of William Morris are true? Choose all answers that are correct. A. He treated an entire house as a work of art. B. He be
The present progressive tense is used to say what the subject... A. is doing B. has done C. wants to do. D. will do.
— 3 — 5 — 6g = 11 – 3g
Shipp, inc. manufactures a product requiring two pounds of direct material. during 2016, shipp purchases 24,000 pounds of material for $99,200 when the standard
Bob's Burgers surveyed a random sample of 70 Sunset Park Food Festival attendees about their favorite type of burger. Of the attendees surveyed, 32 said that ba