stefaniarviso stefaniarviso
  • 09-05-2024
  • Mathematics
contestada

What is the cost of 1 pound of apples ?

Respuesta :

addisonbarnes83 addisonbarnes83
  • 09-05-2024

Answer:$2 to $3 per lb

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Members of a band are required to practice 25 minutes every night about how many hours as a band member practice weekly
Which box is greater,a 1.5 lb box of raisins or a 650 gram box of raisins
30 tens - 3 tens 3 tenths
What was the reason for the Constitutional Convention? To address the weaknesses in the Articles of Confederation To debate whether or not to secede from Britai
how many days were in February in 1984?
What's(c+1)+9 because I dont know I'm having trouble with my homework
why did the united states initially followed a policy of appeasement toward germany? a. united states wanted to focus on its own economic troubles b. united sta
Cayce scored 68 out of 80 on her last math quiz. what was her grade as a percent
Discuss the rationale for retaining strong ethnic identity in the united states as opposed to full assimilation into the American nationality identity.
How.to be the best person in your class?