BatManEatsOreos
BatManEatsOreos BatManEatsOreos
  • 09-09-2017
  • Mathematics
contestada

The unit rate of $5.99

Respuesta :

patrickwhite
patrickwhite patrickwhite
  • 09-09-2017
$0.46 per ounce I think. Not 100%, a guess.
Answer Link

Otras preguntas

which cities became more major port cities in the South because of the slave trade
A rectangular hat box has a volume of 5184 cubic inches. The box is 2 feet long by 18 inches wide. What is the hat box height?
174/216 reduces to what?
How does blood help maintain homeostasis in the body?
A store makes a profit of $8 on a sweater after a markup of 40%. What is the selling price of the sweater?
What is the 10th term of the sequence 64, 16, 4,...? a. 1/1024 b. 1/256 c. 1/4096 d. 1/496
If Carl takes a pizza with 8 slices and has three friends eat a slice, what fraction of the pizza is left?
Why did Andrew Jackson oppose the Second National Bank
PLEASE HELP ME WITH THIS 1) what is “The Lady or the Tiger” by Frank Stockton about? 2) what is “The Road not Taken” by Robert Frost about?
What was an cash crop for Jamestown?