johnlumpkin2456 johnlumpkin2456
  • 06-11-2017
  • Business
contestada

What is the price per ounce of cereal if a 26 oz. box costs $5.20?

Respuesta :

Joshuaaadhithya Joshuaaadhithya
  • 06-11-2017
my face is the answer
Answer Link

Otras preguntas

7. What religious practice did the Inca, Aztec, and Maya have in common? A. worshipping only one god B. reading books about the gods C. going to the temple on S
Clark co-signs student loans for William to attend a public, four-year university. Which of the following statements is correct? Select the best answer from the
Which Norse god was the god of thunder and good luck? A. Frey B. Odin C. Thor
What was one problem faced by landowners in the South after the Civil War?
CAUSES OF POOR SERVICE DELIVERY
The sales tax rate is 8.2%. Estimate the sales tax on a computer that costs $550.
What is the primary purpose of the Supremacy Clause?
How does Steinbeck present the theme of loneliness?
How do you make your technology device quicker
the role of media is to inform citizens about what is happening in any democratic state.critically discuss five relevant situations where media fails to fulfill