claudiagonzales1
claudiagonzales1 claudiagonzales1
  • 08-11-2017
  • Mathematics
contestada

$4,500 9% 3.5 years
Please show work too I don’t get this

Respuesta :

Kid2004 Kid2004
  • 08-11-2017
4500 x .09%=$405

405 x 3.5=1417.50

I think?
Answer Link

Otras preguntas

Find the unit cost (i.e. dollars per unit). Round the answer to 3 decimal places when necessary. A package of 3 AAA batteries costs $3.36.
Describe the flow of energy in this food chain. Be sure to use the names of the organisms and what role they serve in the food chain (producer, consumer, or dec
Video One, a Blu-ray disc player manufacture, produces two model of Blu-ray players. The mini-blue, which can only play a Blu-ray disc and the media-blue that
What is one of the main responsibilities of the Environmental Protection Agency (EPA)? writing environmental regulations for businesses and people to follow des
Explain what each of these structure types are and how to utilize them in your writing.
Why are checking references and a background check important when considering a new staff member
Question 5 of 10 When gathering information, which of the following tasks might you need to perform? O A. Apply standards, such as measures of quality, beauty,
Write a Pseudo code for average speed
if x-y= -10 and x-y=2 what is the value of x
By how much did the population of the US grow between 1870 and 1900? 360 million 3.6 million 36 million 3.6 Billion