heypeoplelol heypeoplelol
  • 06-12-2017
  • Mathematics
contestada

10 gal at $2.40 per gallon

Respuesta :

jessstar345 jessstar345
  • 06-12-2017
The total would be 24 dollars.
Answer Link

Otras preguntas

It takes 26 min to wash a load of clothes how long will it take to wash 3 loads
Why did states establish republican forms of government
How do you write 2more than 3 times a number
My teacher wouldn't help me.. and this is my last question. I need to know how to find the perimeter of the geometric figure (it's a parallelogram) The sides ar
Is each expression algebraic or numerical a. 7/2 b. 4m + 6 c. 2(5 - 4)
The analogy for allow is permit,What is the ANALOGY for FIND ?
How could these instructions be improved for better understanding of the game?
DaMascus says the number 24/6 belongs only to the set of rational numbers. Explain his error.
mike, who has 6 video games, has half as many games as Paul. Turn this into an algebraic equation.
Explain how you would change a measurement in centimeters to kilometers?