shanikagraves19 shanikagraves19
  • 06-01-2018
  • Mathematics
contestada

3 pens cost $2.70. What is the cost per pen?

Respuesta :

liamngai
liamngai liamngai
  • 27-09-2021

Answer:

.9

Step-by-step explanation:

DON'T PUT IN 0.09 IT WILL SAY ITS WRONG. ONLY PUT IN .9!

Answer Link

Otras preguntas

What kind of waste is shown in the photograph?
Select the correct answer. The area of a duck enclosure is 300 square feet, with 100 square feet occupied by a pond. Each duck in the enclosure needs more than
Help Me with these 2 questions and you will get points
what is the volume?
describe ur favourite animal French preposition​
(GIVING BRAINLIEST!!!!) Which weather state is most likely to cause an increase in precipitation? A) Winds blowing from the south B) An air temperature of 15 °C
Please help with the 3 questions I will give you BRAINLIEST for the correct answer
Can someone please help me. WILL MARK YOU BRAINLIEST!!!
Please solve this for number 3 and 4. Thank you!
what is GCF AND SIMPLIFIED EXPRESSION​