AceKolyszko
AceKolyszko AceKolyszko
  • 07-02-2018
  • Mathematics
contestada

Plsss help will mark brainiest

Plsss help will mark brainiest class=

Respuesta :

houkouk houkouk
  • 07-02-2018
c is the correct answer
Answer Link

Otras preguntas

Valentina purchased 200 beads for $48 to make necklaces.If she needs to buy 25 more beads , how much will she pay if she is charged the same rate?
What is the unit rate of the ratio 16:14
Valentina purchased 200 beads for $48 to make necklaces.If she needs to buy 25 more beads , how much will she pay if she is charged the same rate?
Describe 4 methods that scientists use to predict volcanic eruptions
Suppose five pumpkins are weighed two at a time in all possible ways. The weights in pounds are recorded as 16,18,19,20,21,22,23,24,26, and 27. How much does ea
The 230 people at a party decide to order pizza for a snack. If each pizza has 8 slices, how many pizzas should they order so that each person can have one slic
How would I be able to find the 6th term in the expansion (x + y)7.
Round 5984 to the nearest hundred.a) 5000 b) 5900 c) 5980 d) 5990 e) 6000
What is the square root of 36 over 49
What is 8 = 3x + 6y?????