msmojica28 msmojica28
  • 09-03-2018
  • Mathematics
contestada

Leo bought 6 chew toys for his new puppy each chew toy cost $4 how much did Leo spend for the chew toys

Respuesta :

paris2002 paris2002
  • 09-03-2018
6*4 equals 24 bam easy mat
Answer Link
alyssamarletti
alyssamarletti alyssamarletti
  • 09-03-2018
the chew toys cost $24
Answer Link

Otras preguntas

3) WILL MARK BRAINLIEST + 10 POINTS!!!
The problem in the story is also known as the _____
Chlorofluorocarbons are destructive to the ________.
The parents of an 18-month-old inquire about their son's thumb sucking habit. what is your most appropriate reply?
The general process that leads to the differentiation of cells is called
Which group of indo European settlers eventually influenced the early developed of Rome
which statement could be a direct outcome of the formation of the moon according to the giant impact theory A. Earths Axis is tilted B. Earth moves in a circula
Why do people use Logical Fallacies?
The diameter of Karen's bicycle wheel is 18 inches. What is the circumference to the nearest inch? Use 3.14 for
The use of german u-boats was presented as publicity by france and britain to promote _____________.