ashleyo2411
ashleyo2411 ashleyo2411
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

6th grade math i will give brainliest

6th grade math i will give brainliest class=

Respuesta :

SAVAGEFL3X
SAVAGEFL3X SAVAGEFL3X
  • 10-12-2020

Answer:

A 3

B 9

C 3

D 3

Step-by-step explanation:

....................

Answer Link
scribblelion
scribblelion scribblelion
  • 10-12-2020

Answer:

a=3

b=9

c=3

d=3

   

Answer Link

Otras preguntas

3 pens cost $2.70. What is the cost per pen?
list the six categories of teen risk behaviors for which information is gathered in the youth risk behavior survey
There were 300 people at the dance.tickets cost $5 for visitors and $3 for students. the total ticket sales were $1100. how manystudents attended the dance
You 495 miles from home and you are driving toward home at an average of 45mph. How long will it take to drive home if you maintain the same speed? (Hint: When
What is the greatest challenge of implementing corporate governance (ethical control) within procomp and the cultural implication of the challenge?
What are the top 3 things not to eat while you are sick?
19 hundred thousandths in scientific notation
How to find a,b, and c
You make a scale drawing of a garden plot using the scale 2 in. = 17 ft. if the length of a row of vegetables on the drawing is 3 in., how long is the actual ro
2) Describe three methods to show how the population of a nation can be planned.